otázky a odpovědi na náš pizza automat

F. A. Q. – často kladené otázky

Naše pizzy jsou vynikající. Před dodáním do automatů Fizza se připravují v kuchyni restaurace ze surovin nejvyšší kvality.

Potřebuji talíř? Nebudete potřebovat talíř, protože pizza je v pevné krabici. Dostanete k ní dokonce nůž, abyste si ji mohli rozřezat.

Stroj má chladničku, která udržuje pizzu čerstvou při +3°C. Po vaší objednávce se pizza automaticky přesune z lednice do pece na pizzu, kde se upeče do křupava při velmi vysoké teplotě, přičemž každá pizza má specifické nastavení.

Pizzy mohou zůstat v lednici maximálně 72 hodin. Ve vzácných případech se pizza neprodá do 72 hodin, software stroje Fizza ji automaticky odstraní z prodeje a již ji nelze koupit.

Ne, pizzy Fizza se nikdy nezmrazují. Naše pizzy jsou připravovány přesně jako v každé kvalitní restauraci. Poté jsou pečlivě uchovávány v chladícím řetězci, aby suroviny zůstaly čerstvé až do vaší objednávky.

Automat doplňujeme denně. 

Cena pizzy je závislá především na použitých ingrediencích, obvykle se pohybuje v rozmezí od 145 do 175 Kč.

Stroj Fizza vydává dva druhy pizzy: horkou, kterou si můžete hned vychutnat, nebo studenou, kterou si můžete upéct doma za cca 4-5 min při 230˚. Studená varianta je levnější a rychlejší.